Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Back
th: กลับ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Available updates
th: แจ้งเตือนการอัพเดต

en: Check manually
th: ตรวจสอบอีกครั้ง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Install
th: ติดตั้ง

en: Set default
th: ตั้งเป็นค่ามาตรฐาน

en: Blocks
th: บล็อค

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: Administration pages
th: จัดการหน้าผู้ดูแลระบบ

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
th: ไม่สามารถสร้างไดเรกทอรี่เนื่องจาก: %reason

en: Next steps
th: ขั้นถัดไป
