Sauce (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Configure
ast: Configurar

en: Available updates
ast: Hai versiones nueves

en: Check manually
ast: Comprobar manualmente

en: Configuration
ast: Configuración

en: Install
ast: Instalar

en: Set default
ast: Afitar como predetermináu
