Sauce (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Install
bn: ইন্সটল
