Sauce (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Edit
br: Kemmañ

en: Administration pages
br: Pajennoù verañ

en: Next steps
br: Tennadoù da heul
