Sauce (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: Back
da: Tilbage

en: Configure
da: Konfigurér

en: Available updates
da: Opdateringer

en: Manual update check
da: Manuel søgning efter opdateringer

en: Check manually
da: Manuel kontrol

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Install
da: Installér

en: Set default
da: Angiv som standard

en: Apply
da: Udfør

en: Blocks
da: Blokke

en: Restore
da: Gendan

en: Finish
da: Afslut

en: Package ID
da: Pakke ID

en: Administration pages
da: Administrationssider

en: Last checked: @time ago
da: Sidst kontrolleret for @time siden

en: Last checked: never
da: Sidst kontrolleret: aldrig

en: Go to list
da: Gå til liste

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
da: Kunne ikke oprette %directory på grund af: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
da: Kan ikke hente Drupal-projekt fra %url.

en: Provided archive contains no files.
da: Det angivne arkiv indeholder ingen filer.

en: %project is already installed.
da: %project er allerede installeret.

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
da: Custom content panes er blokke af basal HTML, som kan genbruges i alle dine paneler.

en: There are no custom content panes.
da: Der er ingen brugerdefinerede content panes.

en: Next steps
da: Næste skridt

en: Installed Version
da: Installeret version
