Sauce (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Available updates
eu: Eguneraketak eskuragarri

en: Manual update check
eu: Eskuzko eguneraketa egiaztapena

en: Check manually
eu: Egiaztatu manualki

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Install
eu: Instalatu

en: Set default
eu: Ezarri lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Finish
eu: Amaitu

en: Administration pages
eu: Administrazio orriak

en: Last checked: @time ago
eu: Azken egiaztapena: duela @time

en: Last checked: never
eu: Azken egiaztapena: inoiz

en: Go to list
eu: Joan zerrendara

en: Next steps
eu: Hurrengo pausoak
