Sauce (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Version
fa: نسخه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Back
fa: بازگشت

en: ID
fa: شناسه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Available updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس

en: Manual update check
fa: بررسی دستی به‌روزرسانی

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Install
fa: نصب

en: Set default
fa: پیش‌فرض نمودن

en: Apply
fa: تایید

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Finish
fa: پایان

en: Administration pages
fa: صفحه‌های مدیریت

en: Last checked: @time ago
fa: آخرین بررسی: @time قبل

en: Last checked: never
fa: آخرین بررسی: هرگز

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
fa: امکان ایجاد پوشه %directory وجود ندارد، به دلیل زیر: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
fa: خطا در دریافت پروژه‌ی دروپالی از %url.

en: Provided archive contains no files.
fa: فایل آرشیو بارگذاری شده حاوی فایلی نیست.

en: %project is already installed.
fa: %project در حال حاضر نصب شده است.

en: Next steps
fa: گام‌های بعدی
