Sauce (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Back
hy: Հետ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Available updates
hy: Հասանելի թարմացումներ

en: Check manually
hy: Ստուգել ձեռքով

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Administration pages
hy: Ադմինիստրատիվ  էջեր

en: Last checked: @time ago
hy: Ստուգվել է @time առաջ

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
hy: Հնարավոր չէ ստեղծել %directory հետևյալ պատճառով. %reason

en: %project is already installed.
hy: %project արդեն տեղադրված է:

en: Next steps
hy: Հաջորդ քայլերը
