Sauce (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Available updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន

en: Manual update check
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព​ដោយ​ដៃ

en: Check manually
km: ពិនិត្យមើល​ដោយ​ដៃ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Install
km: ដំឡើង

en: Set default
km: កំណត់​ជា​លំនាំ​ដើម

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Administration pages
km: ទំព័រ​គ្រប់​គ្រង

en: Last checked: @time ago
km: បាន​ពិនិត្យ​មើល​ចុងក្រោយ ៖ @time កន្លង​ទៅ

en: Last checked: never
km: ការពិនិត្យ​ចុងក្រោយ ៖ គ្មាន

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
km: មិន​អាច​បង្កើត​ %directory ​បាន​ទេ ដោយ​សារ​មូល​ហេតុ​ដូច​ខាង​ក្រោម ៖ %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
km: មិន​អាច​ទៅ​យក​គម្រោង​របស់​ Drupal ​ពី​ %url បាន​ទេ ។

en: Provided archive contains no files.
km: ប័ណ្ណសារ​ដែល​បាន​ផ្ដល់​មិន​មាន​ឯកសារ​ទេ ។

en: %project is already installed.
km: %project ​ត្រូវ​បាន​ដំឡើង​រួច​ហើយ​ ។

en: Next steps
km: ជំហាន​បន្ទាប់
