Sauce (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Available updates
ku: نوێکردنەوە ئامادەکان

en: Manual update check
ku: چێککردنی نوێکردنەوەی دەستی.

en: Check manually
ku: خۆت بیپشکنە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Administration pages
ku: پەڕەکانی بەڕێوەبردن

en: Last checked: @time ago
ku: دوا پشکنین: @time لەمەوبەر

en: Last checked: never
ku: دوا پشکنین: هیچ کاتێک

en: %project is already installed.
ku: %project پێشتر دامەزراوە.

en: Next steps
ku: هەنگاوەکانی داهاتوو
