Sauce (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Manual update check
lv: Pārbaudīt atjauninājums manuāli

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Install
lv: Instalēt

en: Set default
lv: Iestatīt kā noklusēto

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Blocks
lv: Bloki

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Administration pages
lv: Administrēšanas lapas

en: Last checked: @time ago
lv: Pēdējā pārbaude: pirms @time

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
lv: Direktoriju %directory nav iespējams izveidot: %reason

en: Next steps
lv: Nākamie soļi
