Sauce (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Available updates
mn: Боломжит шинэчлэлтүүд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Administration pages
mn: Удирдлагын хуудсууд

en: Next steps
mn: Дараагийн алхамууд
