Sauce (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Next steps
my: နောက်တစ်ဆင့်
