Sauce (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: Back
oc: Precedent

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Available updates
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: Manual update check
oc: Verificacion manuala de las mesas a jorn

en: Check manually
oc: Verificar manualament

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Install
oc: Installar

en: Set default
oc: Definir per defaut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Finish
oc: Finir

en: Administration pages
oc: Paginas d'administracion

en: Last checked: @time ago
oc: Darrièra verificacion : i a @time

en: Last checked: never
oc: Darrièra verificacion : pas jamai

en: Go to list
oc: Aller a la lista

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
oc: Es pas estat possible de crear %directory per la rason seguenta : %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
oc: Se pòt pas recuperar lo projècte del Drupal dempuèi %url.

en: Provided archive contains no files.
oc: Lo fichièr compressat proporcionat no conten fichièrs.

en: %project is already installed.
oc: %project es installat ja.

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
oc: Los panèls de contenguts personalizats son del HTML de basa que vous sasissètz e que pòt èsser réutilizat dins totes vòstres pannneaux.

en: There are no custom content panes.
oc: I a pas cap de panèl personalizat.

en: Next steps
oc: Passes seguents
