Sauce (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Back
ro: Înapoi

en: Configure
ro: Configurează

en: Available updates
ro: Actualizări disponibile

en: Manual update check
ro: Verificare manuală actualizări

en: Check manually
ro: Verifică manual

en: Configuration
ro: Configurație

en: Install
ro: Instalare

en: Set default
ro: Setare ca implicit

en: Apply
ro: Aplică

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Restore
ro: Restaurează

en: Administration pages
ro: Pagini de administrare

en: Last checked: @time ago
ro: Ultima verificare: în urmă cu @time

en: Last checked: never
ro: Ultima verificare: niciodată

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
ro: Nu s-a putut crea %directory din următoarea cauză: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
ro: Imposibil de recuperat proiectul Drupal de pe %url.

en: Provided archive contains no files.
ro: Arhiva furnizată nu conține fișiere.

en: %project is already installed.
ro: %project este deja instalat.

en: Next steps
ro: Pașii următori
