Sauce (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion

en: Check manually
sq: Kontrollo vetë tani

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Install
sq: Instalo

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Last checked: @time ago
sq: Kontrolli i fundit: @time më parë

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
sq: E pamundur rigjetja e projektit të Drupal nga %url.

en: Provided archive contains no files.
sq: Arkiva e ofruar nuk përmbanë asnjë skedar.

en: %project is already installed.
sq: %project është tashmë i instaluar.
