Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Back
ar: رجوع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Available updates
ar: التحديثات المتوفرة

en: Manual update check
ar: التماس يدوي للتحديثات

en: Check manually
ar: التحقق يدوياً

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Install
ar: تثبيت

en: Set default
ar: تعيين كافتراضي

en: Apply
ar: تطبيق

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Restore
ar: استرجاع

en: Finish
ar: إنهاء

en: Administration pages
ar: صفحات الإدارة

en: Last checked: @time ago
ar: آخر تحقق : منذ @time

en: Last checked: never
ar: آخر تحقق: لم يتم التحقق بعد

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
ar: تعذر إنشاء %directory بسبب: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
ar: تعذر استرداد مشروع دروبال من %url.

en: Provided archive contains no files.
ar: الأرشيف المحدد لا يحتوي على أي ملفات.

en: %project is already installed.
ar: %project مثبت بالفعل.

en: Next steps
ar: الخطوات التالية
