Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: Manual update check
bg: Ръчна проверка за обновления

en: Check manually
bg: Провери ръчно

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Install
bg: Инсталирай

en: Set default
bg: По подразбиране

en: Apply
bg: Търси

en: Blocks
bg: Блокове

en: Restore
bg: Възстанови

en: Package ID
bg: ID на пакета

en: Administration pages
bg: Административни страници

en: Last checked: @time ago
bg: Последно проверен: преди @time

en: Last checked: never
bg: Последно проверен: никога

en: Next steps
bg: Следващи стъпки
