Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ

en: Manual update check
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་གསར་སྒྱུར་ཞིབ་བཤེར

en: Check manually
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་ལྟ་བཤེར་བྱེད་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Set default
bo: སྔར་ཡོད་དུ་སྒྲིག་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Administration pages
bo: དོ་དམ་ངོས

en: Last checked: @time ago
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། @time་སྔོན་ལ

en: Last checked: never
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། གཏན་ནས་མེད།

en: Go to list
bo: མིང་ཐོ་ལ་བལྟ་བ

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
bo: %url་ནས་Drupal ཡི་ལས་གཞི་ཚུར་ལེན་མ་ཐུབ།

en: Provided archive contains no files.
bo: མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་ཡིག་ཚགས་ཀྱི་ནང་དུ་ཡིག་ཆ་མི་འདུག

en: %project is already installed.
bo: %project་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན།

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
bo: རང་བཟོའི་ནང་དོན་ངོས་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་སྤྱིར་བཏང་གི་HTML ཡིན་པ་དང་། དེ་དག་ཁྱེད་ཀྱི་ངོས་པང་ཡོངས་ཀྱི་ནང་བསྐྱར་དུ་སྤྱོད་ནུས།

en: There are no custom content panes.
bo: རང་བཟོའི་ནང་དོན་གནས་ཁུལ་མི་འདུག

en: Next steps
bo: འོག་གི་བརྒྱུད་རིམ
