Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
