Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: Back
is: Til baka

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Available updates
is: Uppfærslur í boði

en: Manual update check
is: Kanna með uppfærslur handvirkt

en: Check manually
is: Athuga handvirkt

en: Apply
is: Virkja

en: Blocks
is: Blokkir

en: Administration pages
is: Stjórnborð

en: Next steps
is: Næstu skref
