Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Administration pages
ne: प्रशासन पृष्ठ

en: Next steps
ne: अर्को चरण
