Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: List
nn: Liste

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Back
nn: Attende

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Available updates
nn: Tilgjengelege oppdateringar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Install
nn: Installer

en: Apply
nn: Bruk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Administration pages
nn: Administrasjonssider
