Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Administration pages
or: ପ୍ରଶାସନ ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକ

en: Last checked: @time ago
or: ଶେଷ ଯାଞ୍ଚ: @time ପୁର୍ବରୁ

en: Next steps
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସୋପାନ
