Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын
