Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Next
ru: Вперёд

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Back
ru: Назад

en: Configure
ru: Настроить

en: Available updates
ru: Доступные обновления

en: Manual update check
ru: Проверка обновлений вручную

en: Check manually
ru: Проверить вручную

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Backups
ru: Резервные копии

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Install
ru: Установить

en: Set default
ru: Установить по умолчанию

en: Run
ru: Запустить

en: Apply
ru: Применить

en: Blocks
ru: Блоки

en: Restore
ru: Восстановить

en: Finish
ru: Готово

en: Package ID
ru: ID посылки

en: Administration pages
ru: Страницы администрирования

en: Last checked: @time ago
ru: Последняя проверка: @time назад

en: Last checked: never
ru: Последняя проверка: никогда

en: Go to list
ru: Перейти к списку

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
ru: Невозможно создать %directory по следующим причинам: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
ru: Не могу извлечь Drupal-проект из %url.

en: Provided archive contains no files.
ru: Предоставленный архив не содержит никаких файлов.

en: %project is already installed.
ru: %project уже установлен.

en: There are no custom content panes.
ru: Пользовательские панели содержимого не созданы

en: Next steps
ru: Следующие шаги
