Sauce (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Available updates
bs: Dostupne nadogradnje

en: Manual update check
bs: Ručna provjera nadogradnje

en: Apply
bs: Primjeni

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Administration pages
bs: Stranica administracije

en: Next steps
bs: Naredni koraci
