Sauce (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Available updates
eo: Disponeblaj ĝisdatigoj

en: Manual update check
eo: Permana ĝisdatiga kontrolo

en: Check manually
eo: Kontrolu mane

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Administration pages
eo: Administraj paĝoj

en: Last checked: @time ago
eo: Laste kontrolita: @time antaŭe

en: Last checked: never
eo: Laste kontrolita: neniam

en: Next steps
eo: Proksimaj paŝoj
