Sauce (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Back
et: Tagasi

en: Configure
et: Seadistus

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: Manual update check
et: Käsitsi uuenduste kontroll

en: Check manually
et: Kontrolli käsitsi

en: Configuration
et: Seadistus

en: Install
et: Paigalda

en: Set default
et: Määra vaikimisi

en: Apply
et: Rakenda

en: Blocks
et: Plokid

en: Restore
et: Taastamine

en: Finish
et: Valmis

en: Package ID
et: Paki ID

en: Administration pages
et: Administreerimiskeskkond

en: Last checked: @time ago
et: Viimati kontrolliti: @time tagasi

en: Last checked: never
et: Viimati kontrollitud: mitte kunagi

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
et: Kataloogi %directory ei õnnestunud luua järgmisel põhjusel: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
et: Drupali projekti pärimine %url kaudu ebaõnnestus.

en: Provided archive contains no files.
et: See arhiiv ei sisalda ühtegi faili.

en: %project is already installed.
et: %project on juba paigaldatud.

en: Next steps
et: Järgmised sammud
