Sauce (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Configure
fi: Määrittele

en: Available updates
fi: Saatavilla olevat päivitykset

en: Manual update check
fi: Päivitysten tarkistaminen käsin

en: Check manually
fi: Tarkista käsin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Install
fi: Asenna

en: Set default
fi: Aseta oletukseksi

en: Run
fi: Suorita

en: Apply
fi: Käytä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Restore
fi: Palauta

en: Finish
fi: Valmis

en: Package ID
fi: Pakkauksen ID-tunnus

en: Administration pages
fi: Hallintasivut

en: Last checked: @time ago
fi: Tarkistettu viimeksi @time sitten

en: Last checked: never
fi: Ei tarkistettu koskaan

en: Go to list
fi: Mene listaan

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
fi: Kansion %directory luominen epäonnistui: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
fi: Drupal projektin haku osoitteesta %url epäonnistui.

en: Provided archive contains no files.
fi: Tarjottu arkistotiedosto ei sisällä tiedostoja.

en: %project is already installed.
fi: %project on jo asennettu.

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
fi: Kustomoidut sisältöpaneelit ovat perus HTML:ää jota syötät ja jota voidaan uudelleenkäyttää kaikissa paneeleissasi.

en: There are no custom content panes.
fi: Kustomoituja sisältöpaneeleita ei tällä hetkellä ole.

en: Next steps
fi: Seuraavat vaiheet
