Sauce (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Back
fil: Bumalik

en: Configure
fil: Ayusin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Install
fil: Ilagay

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: Last checked: @time ago
fil: Huling sinuri: @time ang nakalipas
