Sauce (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Available updates
gu: ઉપલબ્ધ અધતનો

en: Check manually
gu: જાતે તપાસો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administration pages
gu: વહીવટ પૃષ્ઠો

en: Next steps
gu: આગળના પગલાંઓ
