Sauce (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Configure
he: הגדרות

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Manual update check
he: בדיקת עדכון ידנית

en: Check manually
he: בידקו ידנית

en: Configuration
he: הגדרות

en: Install
he: התקנה

en: Set default
he: קביעה כברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Blocks
he: בלוקים

en: Restore
he: שחזור

en: Finish
he: סיום

en: Administration pages
he: עמודי ניהול

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: מעולם לא

en: Next steps
he: הצעדים הבאים
