Sauce (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Configure
kk: Баптау

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Manual update check
kk: Жаңартуларды қолдан тексеру

en: Check manually
kk: Қолмен тексеру

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Administration pages
kk: Басқару беттері

en: Last checked: @time ago
kk: Соңғы рет: @time бұрын тексерілді

en: Last checked: never
kk: Соңғы рет: еш тексерілмеді

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
kk: Drupal жобаны %url-даң алуға болмады

en: Provided archive contains no files.
kk: Жабдықтаушы мұрағатта файлдар жоқ

en: %project is already installed.
kk: %project әлдеқашан орнатылған

en: Next steps
kk: Келесі қадам
