Sauce (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Blocks
mk: Блокови
