Sauce (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Install
ml: സജ്ജീകരിക്കുക

en: Administration pages
ml: കാര്യനിര്‍വാഹക താള്‍

en: Next steps
ml: അടുത്ത നടപടികള്‍
