Sauce (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: List
nl: Lijst

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Configure
nl: Instellen

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Manual update check
nl: Handmatige controle op updates

en: Check manually
nl: Handmatig controleren

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Install
nl: Installeren

en: Set default
nl: Als standaard instellen

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Apply
nl: Toepassen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Restore
nl: Herstellen

en: Finish
nl: Voltooien

en: Package ID
nl: Verpakking-ID

en: Administration pages
nl: Beheerpagina's

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
nl: De map %directory kon niet worden aangemaakt. Reden: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
nl: Op %url werd geen Drupal-project gevonden.

en: Provided archive contains no files.
nl: Aangeleverd archief bevat geen bestanden.

en: %project is already installed.
nl: %project is reeds geïnstalleerd.

en: Next steps
nl: Volgende stappen

en: Update Library
nl: Bibliotheek bijwerken
