Sauce (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Manual update check
sk: Ručná kontrola aktualizácie

en: Check manually
sk: Skontrolovať ručne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Install
sk: Inštalácia

en: Set default
sk: Predvoliť

en: Apply
sk: Použiť

en: Blocks
sk: Bloky

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Package ID
sk: Označenie balíka

en: Administration pages
sk: Stránky administrácie

en: Last checked: @time ago
sk: Naposledy skontrolované pred: @time

en: Last checked: never
sk: Naposledy kontrolované: nikdy

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
sk: Nepodarilo sa vytvoriť %directory z dôvodu: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
sk: Nebolo možné prevziať projekt z %url.

en: Provided archive contains no files.
sk: Zadaný archív neobsahuje súbory.

en: %project is already installed.
sk: %project je už nainštalovaný.

en: Next steps
sk: Ďalšie kroky
