Sauce (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Edit
sv: Redigera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Available updates
sv: Tillgängliga uppdateringar

en: Manual update check
sv: Sök efter uppdateringar manuellt

en: Check manually
sv: Kontrollera manuellt

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Install
sv: Installera

en: Set default
sv: Ange som standard

en: Apply
sv: Applicera

en: Blocks
sv: Block

en: Restore
sv: Återställ

en: Finish
sv: Slutför

en: Package ID
sv: ID för paket

en: Administration pages
sv: Administrationssidor

en: Last checked: @time ago
sv: Senast kontrollerad: för @time sedan

en: Last checked: never
sv: Senast kontrollerad: aldrig

en: Go to list
sv: Gå till lista

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
sv: Kunde inte skapa %directory på grund av följande: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
sv: Kunde inte hämta Drupalprojekt Drupal från %url.

en: Provided archive contains no files.
sv: Tillhandahållet arkiv innehåller inga filer.

en: %project is already installed.
sv: %project är redan installerat.

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
sv: Anpassat innehåll i rutor är grundläggande HTML som du skriver in, vilket kan återanvändas i alla dina rutor.

en: There are no custom content panes.
sv: Det finns inga anpassade innehållsrutor.

en: Next steps
sv: Nästa steg
