Sauce (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Next
hi: अगला

en: Submit
hi: जमा करें

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Version
hi: संस्करण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Back
hi: वापस

en: ID
hi: आईडी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Available updates
hi: उपलब्ध अद्यतन

en: Manual update check
hi: मैनुअल अद्यतन की जाँच करें

en: Check manually
hi: मैन्युअल रूप से जांचें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Apply
hi: लागू करें

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित

en: Administration pages
hi: प्रशासन पृष्ठ

en: Next steps
hi: अगले चरण
