Sauce (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Back
hu: Vissza

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Available updates
hu: Elérhető frissítések

en: Manual update check
hu: Kézi frissítés ellenőrzés

en: Check manually
hu: Kézi ellenőrzés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Install
hu: Telepítés

en: Set default
hu: Alapértelmezés beállítása

en: Run
hu: Futás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Finish
hu: Befejezés

en: Package ID
hu: Csomag ID

en: Administration pages
hu: Adminisztrációs oldalak

en: Last checked: @time ago
hu: Utolsó ellenőrzés ideje: @time

en: Last checked: never
hu: Utolsó ellenőrzés: még nem volt

en: Go to list
hu: Ugrás a listára

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
hu: %directory könyvtár nem hozható létre a következő miatt: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
hu: %url címről nem sikerült a Drupal projektet letölteni

en: Provided archive contains no files.
hu: A megadott csomag nem tartalmaz fájlokat.

en: %project is already installed.
hu: %project már telepítve van.

en: Next steps
hu: Következő lépések

en: Installed Version
hu: Telepített verzió
