Sauce (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Available updates
jv: Update sing cumawis

en: Manual update check
jv: Ngecèk update manual

en: Check manually
jv: Ngecèk kanthi manual

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Install
jv: Dipasang

en: Set default
jv: Setèl dadi gawan

en: Blocks
jv: Blok

en: Administration pages
jv: Kācā pengaturan

en: Last checked: @time ago
jv: Terakhir dipriksā: @time kepungkur

en: Last checked: never
jv: Terakhir dipriksā: ora tau

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
jv: Ora bisa gawé %directory mergané: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
jv: Ora bisa nrima proyek Drupal sākā %url.

en: Provided archive contains no files.
jv: Arsip sing disediaknā ora ānā isi berkasé.

en: %project is already installed.
jv: %project uwis dipasang.

en: Next steps
jv: Langkah lanjuté
