Sauce (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Available updates
pl: Nowe wersje

en: Manual update check
pl: Ręczne pobranie informacji o nowych wersjach

en: Check manually
pl: Sprawdź teraz

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Install
pl: Instaluj

en: Set default
pl: Ustaw domyślne

en: Run
pl: Uruchom

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Blocks
pl: Bloki

en: Restore
pl: Przywróć

en: Finish
pl: Zakończ

en: Administration pages
pl: Strony administracyjne

en: Last checked: @time ago
pl: Informacje pobrano: @time temu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Go to list
pl: Idź do listy

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
pl: Nie mogłem utworzyć %directory ponieważ: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
pl: Próba pobrania projektu Drupala z adresu %url nie powiodła się.

en: Provided archive contains no files.
pl: Podane archiwum nie zawiera żadnych plików.

en: %project is already installed.
pl: %project jest już zainstalowany.

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
pl: Niestandardowy panele zawartości są podstawowym HTML, który wprowadzasz, które może być użyty ponownie we wszystkich panelach.

en: There are no custom content panes.
pl: Brak własnych okienek z zawartością.

en: Next steps
pl: Następne kroki
