Sauce (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Configuration
ps: سازول

en: Install
ps: لګول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Administration pages
ps: پاڼو پازوالنه
