Sauce (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: ID
sr: ИД

en: Administration pages
sr: Странице за администрацију

en: Next steps
sr: Следећи кораци
