Sauce (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Set default
ug: سۈكۈت قىممەتكە تەڭشەش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Administration pages
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Last checked: never
ug: تەكشۈرۈلدى: ھازىرغىچە زىيارەت قىلىنمىغان.

en: Next steps
ug: كىيىنكى قەدەم
