Sauce (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Back
uk: Назад

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Available updates
uk: Доступні оновлення

en: Manual update check
uk: Перевірка оновлення вручну

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Backups
uk: Резервні копії

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Install
uk: Встановити

en: Set default
uk: Активувати

en: Run
uk: Виконати

en: Apply
uk: Застосувати

en: Blocks
uk: Блоки

en: Restore
uk: Відновити

en: Finish
uk: Завершити

en: Package ID
uk: Ідентифікатор пакунку

en: Administration pages
uk: Адміністративні сторінки

en: Last checked: @time ago
uk: Остання перевірка: @time тому

en: Last checked: never
uk: Остання перевірка: ніколи

en: Go to list
uk: Перехід до списку

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
uk: Неможливо створити каталог %directory з наступної причини: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
uk: Неможливо отримати проєкт Drupal з %url.

en: Provided archive contains no files.
uk: Цей архів не містить файлів.

en: %project is already installed.
uk: %project вже встановлений.

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
uk: Фрагменти панелей власного вмісту являють собою звичайний код HTML, що може бути повторно використаний в усіх ваших панелях.

en: There are no custom content panes.
uk: Фрагменти власного вмісту відсутні.

en: Next steps
uk: Наступні кроки
