Sauce (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Back
ur: واپس

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Administration pages
ur: انتظامی صفحات

en: %project is already installed.
ur: %project پہلے سے تنصیب شّدا ہے۔

en: Next steps
ur: اگلے مراحل
