Sauce (7.x-1.1-beta1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Back
az: Geri

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: Manual update check
az: Seçimli yeniləmə yoxlaması

en: Check manually
az: Özün seç

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Install
az: Yükləmek

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Blocks
az: Bloklar

en: Administration pages
az: İdarəetmə səhifələri

en: Last checked: @time ago
az: Son yoxlanış: @time əvvəl

en: Last checked: never
az: Son yoxlanış: heç vaxt

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
az: Aşağıdakılara görə %directory yaratmaq mümkün deyil: %reason

en: Next steps
az: Sonrakı addımlar
