Sauce (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Back
mr: मागे

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Install
mr: इन्स्टॉल

en: Administration pages
mr: प्रशासकीय पाने

en: Next steps
mr: पुढील पायऱ्या
